Leporelo O čem sní plné snů, snivců a snílků si připsalo ještě jeden velký úspěch: bylo vybráno do prestižního katalogu White Ravens 2017.

web katalogu

Krásné leporelo O čem sní na neméně krásném papíře Fedrigoni Arcoprint Milk získalo hlavní cenu v kategorii výjimečných projektů soutěže Fedrigoni Card Couture Award 2017.

web soutěže

Zlatou stuhu v textové části si v jubilejním ročníku odnesla Hravouka. Získala nominaci i ve výtvarné části, stejně tak i velkolepé leporelo O čem sní.

web Zlaté stuhy

Cover Cover

V soutěži o nejkrásnější českou knihu roku se nám zatím spíš nedařilo, ale letos to konečně přišlo - třetí cenu získala v kategorii naučné literatury Hravouka!

web soutěže NČKR

Přírodozpytecké vyprávění Terezy Vostradovské Hravouka bylo nominováno na cenu Magnesia Litera 2017.

Cover

Ve výběru 36 nejlepších českých knih pro děti se v roce 2015/2016 umístily hned tři naše knížky: velkolepé a zasněné leporelo Petra Borkovce a Andrey Tachezy O čem sní, vyprávění z podmetra Jany Šrámkové a Filipa Pošivače Kuba Tuba Tatubahn a sedmý svazek edice mikroliška o nezdolné sportovkyni Šárce od Robina Krále a Terezy Ščerbové Na dlouhou trať.

web katalogu NEJLEPŠÍ KNIHY DĚTEM

katalog 2015/2016 ke stažení (PDF)

Cover Cover Cover

V letošním ročníku prestižní soutěže Zlatá stuha jsme získali hned tři ocenění! Dvě z nich za knihu vynálezců a poezie Vynálezárium a třetí za příběh z podmetra Kuba Tuba Tatubahn. Navíc bylo na cenu nominováno i poštovní leporelo Rekomando. Máme velikou radost a gratulujeme autorům!

web Zlaté stuhy

Cover Cover Cover

Velká kniha vynálezecké poezie Robina Krále, Jany Hruškové a Zuzany Brečanové Vynálezárium získala cenu Litera pro děti a mládež 2016.

Cover

NEJLEPŠÍ KNIHY DĚTEM 2014/2015

Ve výběru 36 nejlepších českých knih pro děti se v roce 2014/2015 umístily hned tři naše knížky: prostorové leporelo Robina Krále a Nikoly Logosové Rekomando, medvědí knížka Kláry Pondělíčkové a Andrey Tachezy Něco ti povím, Johane a velká kniha vynálezecké poezie Robina Krále, Jany Hruškové a Zuzany Brečanové Vynálezárium.

web katalogu NEJLEPŠÍ KNIHY DĚTEM

katalog 2014/2015 ke stažení (PDF)

NEJKRÁSNĚJŠÍ KNIHY ČR 2015
(nominace)

Velká kniha vynálezecké poezie Robina Krále, Jany Hruškové a Zuzany Brečanové Vynálezárium se umístila v užším výběru ceny NKČR za rok 2015 v kategorii knih pro děti.

NEJLEPŠÍ KNIHY DĚTEM 2013/2014

Leporela Všechno je to na zahradě a Ferdinande! byla vybrána do prestižního katalogu nejlepších českých knih pro děti v sezóně 2013/14.

web katalogu NEJLEPŠÍ KNIHY DĚTEM

katalog 2013/2014 ke stažení (PDF)

ZLATÁ STUHA 2014

Trojrozměrné netopýří leporelo Ferdinande! Robina Krále a Andrey Tachezy získalo 1. místo v kategorii literatury pro mladší děti ve výtvarné části.

výsledky Zlaté stuhy 2014

NEJKRÁSNĚJŠÍ KNIHY ČR 2014
(nominace)

Velkoformátové leporelo Robina Krále a Nasti Stročkové O slonovi, který se bál výšky se probojovalo do užšího výběru ceny NKČR za rok 2014 v kategorii knih pro děti.

DĚTSKÁ NOTA 2014

Písnička Šárky Krejčí Nezbedný semafor, která vychází v edici Mikroliška s ilustracemi Nasti Stročkové, získala 1. místo v soutěži dětské písně Dětská nota.